Kontakt

Tani hostel – Psie Pole – Wrocław

Nasz hostel znajduje się we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole, przy ul. Sołtysowickiej 19. Recepcja i restauracja zlokalizowane są po sąsiedzku – pod adresem Sołtysowicka 15b. W przypadku chęci dokonania rezerwacji zapraszamy do naszej całodobowej recepcji.

Jak do nas dojechać? To zależy od wybranego środka lokomocji. Do hostelu Night o’clock dotrzesz, korzystając z komunikacji miejskiej lub pociągu. Dojazd z lotniska Wrocław-Starchowice zajmuje 25 minut, natomiast z Dworca Głównego we Wrocławiu – niespełna 20 minut. Zmotoryzowani goście hostelu mogą skorzystać z całodobowo monitorowanego parkingu.

Najbliższa stacja PKP to Wrocław-Sołtysowice zaledwie 5 minut drogi od Night o’Clock. Przystanek MPK zlokalizowany jest przy ul. Koszarowej (KOSZAROWA – Szpital). Dokładny rozkład jazdy dostępny jest na stronie PKP oraz MPK Wrocław.

Jeśli chcesz zarezerwować pokój lub masz pytania odnośnie atrakcji turystycznych we Wrocławiu, lub dzielnicy Psie Pole, które warto zobaczyć przy okazji pobytu w naszym hostelu, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.

Aparthostel
Adres: ul. Sołtysowicka 19, 51-168 Wrocław
Telefon: 577 303 677
e-mail: recepcja.apart@gmail.com

Recepcja Night o’clock jest czynna na miejscu w budynku miedzy godziną 14.00 a 22.00. Natomiast w pozostałych godzinach wszelką pomoc można uzyskać w całodobowej recepcji Fitness Hostel. Tam również można dokonać zameldowania.Napisz do nas